Říjen 2018

Aliexpress tipy aneb co (ne)koupit #1

5. října 2018 v 8:04 | Lufienne |  Ostatní
Stejně jako velká spousta lidí i já jsem před několika lety propadla nakupování na Aliexpressu. Házet do virtuálního košíku nejrůznější hlouposti za pár kačáků a pak dostávat do schránky hromady balíčků se vlastně stalo mým koníčkem. Ale momentálně se už snažím svoje divoké nákupy zbytečností krotit, protože - přiznejme si to - dolar sem, dolar tam, a tři stovky jsou fuč ani nevím jak.

Proto jsem se rozhodla nákupy na Aliexpressu výrazně omezit. Ale jelikož jsem chudý student a připadá mi zbytečné kupovat některé věci u nás v obchodech za draho, když na Ali stojí několikanásobně míň, třebaže je to ten stejný produkt a jedná se jen o přeprodej, (a taky strašně ráda dostávám nějaké balíčky xD) sem tam si něco objednám. A ráda bych se o to tady s Vámi podělila. Budu Vám sem dávat různé tipy na věci, které se zde vyplatí koupit, a které naopak vůbec ne. Nebudou to vyloženě jen praktické věci, protože ne vždy se udržím, někdy se zkrátka nechám zlákat ke koupi nějaké té čačky.

Vím, že podobných článků i videí na toto téma je na internetu nespočet, ale já se vždycky nechám ráda inspirovat, takže pokud to tak máte stejně, tak snad se Vám mé články budou líbit. Do komentářů mi můžete napsat, co na Aliexpressu kupujete vy, ať třeba taky něco obkoukám xD

A jelikož takto nakupuji už docela dlouho, budu sem dávat hlavně tipy na věci, které už mám ozkoušené a skutečně je používám, ale podělím se s Vámi i o to, co mi je ve výsledku vlastně docela k ničemu a udělala bych lépe, kdybych si těch pár dolarů raději nechala na účtě. Tak jdeme na to :)